آنچه آمریکا را در مقابل ما قرار داده اسلام است نه انرژی هسته ای/ آتش فتنه با تدبیر رهبری خاموش شد

 آیت‌الله احمد جنتی در تجمع بزرگ نیروهای انقلاب اسلامی در اصفهان با اشاره به این آیه از قرآن کریم که تا زمانی که تسلیم یهود و نصاری نشوید، آنها از شما راضی نمی شوند، اظهار داشت: آمریکا پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سیلی های محکمی از اسلام و این ملت خورده است و کینه […]

jannati3 آیت‌الله احمد جنتی در تجمع بزرگ نیروهای انقلاب اسلامی در اصفهان با اشاره به این آیه از قرآن کریم که تا زمانی که تسلیم یهود و نصاری نشوید، آنها از شما راضی نمی شوند، اظهار داشت: آمریکا پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، سیلی های محکمی از اسلام و این ملت خورده است و کینه ما را دل دارد لذا انرژی هسته ای بهانه ای برای این دشمنی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اصفهان، وی بهره برداری مناسب از منابع زیر زمینی این کشور را عامل بی نیازی از شرق و غرب دانست و گفت: در فرآیند انقلاب اسلامی قدرتی به وجود آمد که شکست‌ناپذیر است و در هیچ‌کجا همتا ندارد؛ از این رو آمریکا به سبب تحریمی که شده است هیچ گاه دست از عداوت و دشمنی با این ملت بر نمی‌دارد.

وی با اشاره به این که اینها کینه اسلام را به دل گرفته‌اند و می‌خواهند اسلامی که در مصر و لیبی اثر گذاشت را براندازی کنند، تصریح کرد: بدانید که این دشمنی بر سر مسأله هسته‌ای نیست و خود آمریکایی‌ها می‌دانند که این نظام بنای ساخت بمب اتمی ندارد.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی یک معجزه الهی بود زیرا در یک سو قدرت اطلاعاتی ساواک، قدرت نظامی، ثروت نفتی، حمایت های همه جانبه ابرقدرتها و در سوی دیگر مردمی پا برهنه و مستضعف ولی با ایمان به خدا وجود داشت.

وی امام خمینی(ره) را مردی مخلص، جهادگر، شجاع، بی نظیر و از خود گذشته معرفی کرد و گفت: همه وجود امام(ره) غرق خدا بود و پس از تشخیص وظیفه به آن عمل می کرد؛ از این رو با  سه هدف اسلامی کردن ایران، بیدار کردن کشورهای اسلامی و زمینه سازی برای ظهور، انقلاب اسلامی ایران را رهبری و هدایت کرد.

آیت الله جنتی به توطئه های دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی اشاره و خاطر نشان کرد: امام خمینی(ره) با انقلاب اسلامی خویش همانند حضرت علی(ع) چشم فتنه را کور کرد و با تدبیر فتنه هایی چون منافقین، برخی مدعیان مرجعیت و افرادی که در اصفهان جان و مال مردم را محترم نمی شمردند، را در نطفه خفه کرد.

وی آیت الله خامنه ای را بهترین گزینه برای رهبری پس از امام(ره) دانست و گفت: فتنه بزرگ و بی سابقه ای که در سال ۸۸ در کشور ایجاد و از خارج از کشور هدایت می شد، رهبر معظم انقلاب نه با شمشیر بلکه با تدبیر خاموش کرد.

آیت الله جنتی برچیده شدن این فتنه را لطف الهی دانست و افزود: با پاره کردن عکس امام و شعار ایران منهای اسلام و همچنین هتاکی به عزاداران حسینی و پرچم‌های امام حسین در روز عاشورا همه مردم پی بردند که مساله بر سر انتخابات نیست بلکه اینها اسلام و انقلاب را هدف قرار داده اند.

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: آتش این فتنه با درایت رهبر معظم انقلاب بدون حکومت نظامی و جنگ خاموش شد لیکن  متاسفانه برخی هنوز این حرکت ها را ضد اسلام و انقلاب نمی دانند.

وی با بیان اینکه این انقلاب وابسته به نیروهای پرشور و انقلابی است، اظهار داشت: سال ۵۷ هنوز فراموش نشده و کهنه شدنی نیست و نیروهای انقلابی کسانی هستند که هنوز فرهنگ ۵۷ را دارند و اینها چیزی نیست که از آنها دست برداریم.

وی نظام اسلام را یک نظام ضدسرمایه‌داری، ضد اشرافی‌گری، ضد جاه‌طلبی دانست و افزود: هشدار می‌دهم که دنیاپرستان در فکر قبضه کردن کارها هستند و با اینکه اعلام می‌شود که یک‌هزار میلیارد ثروت دارند تکذیبی از سوی آنها شاهد نیستیم.

آیت الله جنتی با بیان این مطلب که دشمنان ما قدرتی ندارند زیرا در عراق و افغانستان شکست های بسیاری را متحمل شدند و در فلسطین و لبنان از چند بچه حزب اللهی شکستی مفتضحانه خوردند، خاطر نشان کرد:انقلاب ما به دوش جوانانی است که به دنبال مقام و پست نیستند و از تهدیدها نترسیده و شعار هیهاهت من‌الذله سر می‌دهند.