اگر به حرم اهل بیت کاری داشته باشند کاخ سفید و تل آویو را نابود می کنیم

حجت الاسلام علیرضا پناهیان، شامگاه روز جمعه چهاردهم تیرماه در سومین اجتماع مدافعان حرم که در حسینیه امام موسی ابن جعفر(ع) میدان خراسان برگزار شد در خصوص این اجتماع گفت: شما در اینجا جمع نشدید تا آماده برای جنگ کردن بشوید در صورتی که الآن در حال جنگ هستید و به سمت دشمن با ذکر یا حسین […]

slider-panahian2حجت الاسلام علیرضا پناهیان، شامگاه روز جمعه چهاردهم تیرماه در سومین اجتماع مدافعان حرم که در حسینیه امام موسی ابن جعفر(ع) میدان خراسان برگزار شد در خصوص این اجتماع گفت: شما در اینجا جمع نشدید تا آماده برای جنگ کردن بشوید در صورتی که الآن در حال جنگ هستید و به سمت دشمن با ذکر یا حسین گفتن در حال شلیک هستید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، وی در ادامه افزود:شما جوانان هیئتی در آینده پای رکاب امام زمان(عج) هستید، غیرت‌ورزی شما، سینه زدنتان، فریادهای شما امروزه در جهان اسلام مؤثر است، این شلیک اراده‌های شماست که در عالم تأثیر زیادی دارد، بارها این اراده‌ها را در هشت سال جنگ دیده‌ام و تأثیر آن را هم همه دیده‌ایم.

اراده‌ها کار کرده و هنوز کار می‌کند

این کارشناس فرهنگی با اشاره به روایاتی از اهل بیت(ع) که فرمود‌ه‌اند وقتی یاران حضرت، برای فتح به‌سمت جایی حرکت می‌کنند، آن منطقه بخاطر ترسی که در دلشان به‌وجود می‌آید زودتر پاکسازی می‌شود، ابراز داشت: این راه سینه‌زنی و این اشک‌ها قیمت ندارد، این محبت‌ها در هیچ جایی وجود ندارد، سلاح شما اراده‌های شماست.

حجت الاسلام پناهیان با تاکید بر‌ این‌که شما جوانان هیمن الآن در حال جنگ هستید، اظهار داشت: از اهمیت گریه برای اباعبدالله غافل نشوید، امام و ۲۵۰هزار شهید برای اباعبدالله گریه کرده‌اند تا ما الآن راحت عزاداری می‌کنیم.

دشمنان ما خیلی بی‌شعور و احمق هستند

حجت الاسلام پناهیان با بیان این‌که از اهل بیت(ع) روایت شده که دشمنان ما احمق هستند، اظهار داشت: در هشت سال جنگ تمام جهانیان بسیج شدند و عراق را برای حمله به ایران تجهیز کردند و ما فقط امام حسین(ع) و کربلا را داشتیم.

وی در ادامه رمز نجات رزمندگان اسلام را یا حسین گفتنشان دانست و افزود: بمباران تبلیغاتی علیه رزمنده‌ها بسیار زیاد بود و ایمانشان را هدف گرفته بودند.

این کارشناس فرهنگی با بیان این‌که صدام که به رعایت احترام ظاهری که برای حرم‌های اهل بیت(ع) قائل بود نابودش کردیم، عنوان داشت: اگر به حرم اهل بیت(ع) کاری داشته باشند، کاخ سفید را روی سرشان خراب می‌کنیم و تلاویو را با خاک یکسان می‌سازیم.

وی در پایان گفت: دشمنان ما بدانند اگر کفر می‌خواهد خودش را برای همیشه نابود کند، این رجز نیست بلکه خیر است”عدو شود سبب خیر خدا اگر خواهد”.