توصیه آیت الله جوادی آملی به منتخب مردم/ حماسه ۲۴ خرداد توفیق الهی بود

حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی خطاب به ملت شریف، انقلابی و متدین ایران اسلامی از حضور حماسی و کم نظیر مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.  متن کامل این استاد برجسته حوزه علمیه قم به شرح زیر است:  اعوذ بالله من الشیطان الرجیم بسم الله الرحمن الرحیم و ایّاه نستعین […]

حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی خطاب به ملت شریف، انقلابی و متدین ایران اسلامی از حضور حماسی و کم نظیر مردم در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قدردانی کرد.

 متن کامل این استاد برجسته حوزه علمیه قم به شرح زیر است:

 اعوذ بالله من الشیطان الرجیم

بسم الله الرحمن الرحیم و ایّاه نستعین

حضور محترم ملت بزرگ ایران

با سلام و دعا، ضمن تهنیت اعیاد شعبانیه به ویژه میلاد مسعود حضرت ختمی‌ امامت مهدی موجود موعود(عج)، یادآور می‌شوم حضور حماسی شما در صحنه انتخاب رئیس جمهور محترم، توفیق الهی بود که باید در برابر آن شکر بکنیم؛ ﴿مَا بِکُم مِّن نِّعْمَهٍ فَمِنَ اللَّهِ﴾، هماهنگی ملکوت اسلام و ناسوت ایران، فرهیختگانی می‌پروراند که هم ستون شریعت را استوار؛ «الصلاه عمود الدین» و هم ستون سیاست را با تدبیر و امید افراشته نگه می‌دارند؛ «إِنَّمَا عِمَادُ الدِّیْنِ وَ جِمَاعُ الْمُسْلِمِیْن وَالْعُدَّهُ للْأَعْدَاءِ الْعَامَّهُ مِنَ الْأُمَّهِ».

انتظار می‌رود رئیس جمهور منتخب این ملت بزرگ برای وفا به عهد از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرده و از هیچ کوششی دریغ نکند و با بهره‌بری از رهنمود رهبر محترم و مراجع عظام تقلید و اساتید و متخصّصان فنون، جهت استقلال نظام اسلامی و صیانت شئون داخلی و خارجیِ کشور سعی بلیغ فرماید.

امید است ذات اقدس الهی روح مطهر امام راحل و شهدا را با انبیا محشور بفرماید و کشور ولیّ عصر را تا ظهور آن حضرت از هر گزندی محافظت بفرماید و ملت بزرگ ایران اسلامی را همواره سرفراز نگه بدارد.

«و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته»
جوادی آملی
۲۶ خرداد ۱۳۹۲