مسلمانان اختلاف‌افکنان و مخالفان طریق اهل بیت را به خاک سیاه خواهند نشاند

hamحضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع، با تسلیت این حادثه دردناک از فرقه وهابیت خواست دست از فساد و ایجاد اختلاف و برادر کشی بردارند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، متن پیام حضرت آیت الله نوری همدانی به مناسبت سالروز تخریب قبور […]

hamedani-3hamحضرت آیت الله حسین نوری همدانی از مراجع تقلید در پیامی به مناسبت هشتم شوال سالروز تخریب قبور ائمه بقیع، با تسلیت این حادثه دردناک از فرقه وهابیت خواست دست از فساد و ایجاد اختلاف و برادر کشی بردارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، متن پیام حضرت آیت الله نوری همدانی به مناسبت سالروز تخریب قبور ائمه بقیع به دست وهابیت که در اختیار خبرگزاری رسا قرار گرفته، به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

با فرا رسیدن هشتم شوال خاطره غم انگیز و مصیبت بار تخریب قبور ائمه بقیع علیهم السلام در خاطره مسلمانان بیدار که محبت اهل بیت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم را برای خود از آنجا که گوش شنوا و دل حق پذیر در برابر حدیث ثقلین و امثال آن دارند و افتخار می دانند، تجدید می شود.

 روز هشتم شوال به دست وهابیت که فرقه ای است که دنیای استکبار برای ایجاد تفرقه و اختلاف میان مسلمانان به وجود آورده است، بارگاه ملکوتی و بسیار باشکوه ائمه علیهم السلام در بقیع با خاک یکسان شد و قلوب صدها میلیون شیعه و اهل سنت محب اهل بیت علیهم السلام را جریحه دار ساخت.

 ما ضمن محکوم کردن این عمل جنایتکارانه و تخریب توهین آمیز تمام آثار اسلامی که در عربستان و غیر آن وجود دارد، این مطلب را به فرقه وهابیت که با پیش گرفتن راه عناد و لجاجت هرگز در صحنه های مناظره با منطق و برهان حضور پیدا نمی کنند تا از تفرقه و اختلاف میان مسلمانان دست بردارند و به برادر کشی و ایجاد فساد خاتمه بدهند، اعلام می کنیم که امروز روز بیداری اسلامی است و نیاز است مسلمانان بیدار روز به روز با اتحاد و استقامت خود قدرت بیشتری پیدا کنند.

 امروز مسلمانان بیدار مرزهای مخالفین را یکی پس از دیگری درهم خواهند شکست و سرلوحه کار خود را« واعتصموا بحبل الله و لا تفرقوا» قرار خواهند داد و حق خود را که همه آثار اسلامی متعلق به همه مسلمانان جهان است را احقاق خواهند کرد و اختلاف افکنان و مخالفان طریق اهل بیت علیهم السلام را به خاک سیاه خواهند نشاند.
ششم شوال ۱۴۳۴
حسین نوری همدانی