هک پایگاه های منتسب به جریان وهابیت

 در پی اقدامات خصمانه اخیر جریان های سلفی وهابی در کشورهای پاکستان، عراق، سوریه، لبنان و به خصوص اقدامات ددمنشانه و رقت برانگیز سلفی های مصری در به شهادت رساندن شیخ حسن شحاته و یارانش، جمعی از نیروی های حزب اللهی و ارزشی اقدام به هک همزمان هشت سایت متعلق به این جریان خطرناک کردند. […]

 در پی اقدامات خصمانه اخیر جریان های سلفی وهابی در کشورهای پاکستان، عراق، سوریه، لبنان و به خصوص اقدامات ددمنشانه و رقت برانگیز سلفی های مصری در به شهادت رساندن شیخ حسن شحاته و یارانش، جمعی از نیروی های حزب اللهی و ارزشی اقدام به هک همزمان هشت سایت متعلق به این جریان خطرناک کردند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا این پایگاه های اینترنتی که دارای منش های تند و افراطی علیه شیعیان بودند، شناسایی شده و در یک اقدام برنامه ریزی شده مورد هجوم هکرها قرار گرفت.
در صفحه صفر این پایگاه های هک شده به زبان عربی آیه شریفه” بای ذنب قتلت” نوشته شده است و به زبان انگلیسی درج شده است:” ما عاشق حسن شحاته هستیم. ما مسلمانیم.”

گفتنی است در عکس طراحی شده که بر روی سایت های هک شده قرار گرفته است بخشی از تصاویر صحنه جنایت سلفی های افراطی در مصر قرار داده شده است که نشان می دهد تروریست ها سر شیخ حسن شحاته را از بدن جدا کردند و سه تن دیگر نیز بر اثر ضربات متوالی حمله کنندگان جان خود را از دست دادند و در ادامه پیکرها را در خیابان ها بر روی زمین کشیده و ۲ پیکر را به آتش کشیده اند.

در ذیل بخشی از صفحه صفر سایت های هک شده برای نمایش درج می شود.