وارثان زمین بندگان صالح خدا هستند

آیت الله علوی گرگانی در دیدار پرسنل هوا فضا سپاه با اشاره به اینکه همه ما باید آماده ظهور بقیه الله (عج) باشیم، اظهار کرد: خداوند در قرآن این مژده را به بندگان مومن خود داده است که وارثان زمین مومنان و عبادالله هستند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مرجع تقلید شیعیان با اشاره […]

gorgani-2آیت الله علوی گرگانی در دیدار پرسنل هوا فضا سپاه با اشاره به اینکه همه ما باید آماده ظهور بقیه الله (عج) باشیم، اظهار کرد: خداوند در قرآن این مژده را به بندگان مومن خود داده است که وارثان زمین مومنان و عبادالله هستند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مرجع تقلید شیعیان با اشاره به اینکه مومنان و بندگان صالح خدا از دیدن وقایعی که بر سر انسان‌ها به جهت دنیاطلبی می‌آید مضطرب می‌شوند، افزود: خدا به این بندگان خود مژده داده که شاید در دنیا چند روزی جنگ و خونریزی و قتل و غارت رخ دهد اما خدا وعده داده است که وارث زمین عاقبت عبادالصالحون هستند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه خاطرنشان کرد: وارثان زمین بندگان صالح خدا هستند که در این میان مصداق بارز این بندگان صالح را می‌توان حضرت بقیه الله (عج) عنوان کرد.

وی با اشاره به نوع حکومت امام عصر (عج) بعد از ظهور گفت: بعد از ظهور امام زمان (عج) عدالت واقعی در زمین جاری و ساری می‌شود به گونه‌ای که فقیری در زمین باقی نمی‌ماند که ما بتوانیم صدقه بدهیم.

آیت الله علوی گرگانی عنوان کرد: باید برای ظهور امام عصر (عج) آماده کنیم و این آمادگی به صورتی باشد که احساس کنیم آیا خانه خود را به گونه‌ای ساخته‌ایم که از امام (ع) پذیرایی کنیم؟

مرجع تقلید شیعیان با تاکید براینکه وعده خداوند حق است و قطعا رخ می‌دهد، تصریح کرد: ما باید زمینه ظهور را فراهم کنیم و این موضوع جز با پاک کردن اعمال و نیات محقق نمی‌شود امام عصر (عج) فرمانده عالم تکوین است پس باید کشورمان را بسازیم که حضرت ولی عصر (عج)، ایران را خانه خود بدانند.