پایان فیلمبرداری «محمد (ص)» تا آخر هفته

تا آخر این هفته، با ضبط آخرین صحنه‌های مربوط به «ابرهه»، فیلمبرداری فیلم سینمایی «محمد (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی به پایان خواهد رسید. «آرش فلاحت پیشه» که بازیگر اصلی صحنه‌های باقی‌مانده است، در این صحنه‌ها بازی می‌کند. پس از پایان فیلمبرداری کل کار، فیلم سینمایی «محمد (ص)» کار خود را با تدوین و دیگر‌کارهای […]

mohammad-filmتا آخر این هفته، با ضبط آخرین صحنه‌های مربوط به «ابرهه»، فیلمبرداری فیلم سینمایی «محمد (ص)» به کارگردانی مجید مجیدی به پایان خواهد رسید.

«آرش فلاحت پیشه» که بازیگر اصلی صحنه‌های باقی‌مانده است، در این صحنه‌ها بازی می‌کند. پس از پایان فیلمبرداری کل کار، فیلم سینمایی «محمد (ص)» کار خود را با تدوین و دیگر‌کارهای فنی، ادامه خواهد داد.

انتظارها برای اتمام و آماده پخش شدن محمد(ص) بزرگترین پروژه سینمایی تاریخ سینمای ایران به اوج رسیده است.

فیلمبرداری محمد(ص) در آفریقا سه هفته پیش به اتمام رسید و صحنه‌های مربوط به حمله سپاه فیل‌سوار ابرهه به خانه کعبه در ژوهانسبورگ آفریقا گرفته شد و حالا قرار است تا با گرفتن آخرین پلان‌ها و نماهای باقی‌مانده پروسه چند ساله ساخت این فیلم به پایان برسد.

مجیدی چندی پیش گفته بود که قسمت دوم و سوم این پروژه عظیم را هم خودش خواهد ساخت. به این ترتیب دهه چهارم و پنج زندگی مجیدی با کار بر روی تاریخی‌ترین و بزرگترین فیلم سینمایی ایرانی گره خواهد خورد.