پخش احادیث اخلاقی با شرح رهبرانقلاب از شبکه۱

احادیث اخلاقی با شرح حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای اولین بار و بمناسبت ماه مبارک رمضان به روی آنتن صداوسیما می‌رود.  به گزارش رجانیوز، پخش این احادیث هر روز در قالب برنامه «عطر ماندگار» قبل از بخش خبری ساعت ۱۴ سیما انجام و در برنامه سحرگاهی شبکه یک سیما نیز بازپخش […]

agha-yekاحادیث اخلاقی با شرح حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برای اولین بار و بمناسبت ماه مبارک رمضان به روی آنتن صداوسیما می‌رود.

 به گزارش رجانیوز، پخش این احادیث هر روز در قالب برنامه «عطر ماندگار» قبل از بخش خبری ساعت ۱۴ سیما انجام و در برنامه سحرگاهی شبکه یک سیما نیز بازپخش خواهد شد. همچنین شبکه رادیویی قرآن نیز این مجموعه ارزشمند را در کنداکتور پخش قرار داده است.

احادیث گنجانده شده در این مجموعه با مضامین اخلاقی و اجتماعی و قابل استفاده برای عموم جامعه است و شرح حضرت آیت الله خامنه‌ای بر احادیث نیز حاوی نکات بدیع، کاربردی و حکیمانه است.

قالب هنری برنامه و موسیقی زیبای انتخاب شده برای آن نیز بر گیرایی و جذابیت اثر افزوده است.

پخش احادیث اخلاقی با شرح حضرت آیت الله خامنه‌ای از رسانه ملی بنا به درخواست‌های پر شمار مخاطبان، برای اولین بار و بمناسبت ماه مبارک رمضان انجام می‌شود.