اعزام مبلغ عصر امام خمینی در ایام ا… دهه مبارک فجر

معاونت ارتباطات موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) با همکاری و حمایت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در ایام ا.. دهه فجر مبلغین عصر امام خمینی را اعزام می نماید. رهبر معظم انقلاب: این عصر را باید عصر امام خمینی(ره) نامید و ویژگی آن عبارتست از بیداری و جرات ملت ها در برابر زورگویی ابر قدرت ها…و […]

asre-emamمعاونت ارتباطات موسسه فرهنگی ولاء منتظر(عج) با همکاری و حمایت دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در ایام ا.. دهه فجر مبلغین عصر امام خمینی را اعزام می نماید.

رهبر معظم انقلاب: این عصر را باید عصر امام خمینی(ره) نامید و ویژگی آن عبارتست از بیداری و جرات ملت ها در برابر زورگویی ابر قدرت ها…و سر بر آوردن ارزش های معنوی و الهی(۱/۱۰/۷۰)
معاونت ارتباطات با اهداف تبیین و ترویج اندیشه های بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، تعمیق آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی و در راستای رهنمودها و فرامین رهبر معظم انقلاب که عصر حاضر را به نام عصر امام خمینی(ره) معرفی و نامگذاری کرده اند، سخنرانان و مبلغین توانمند در زمینه انقلاب اسلامی، اندیشه و شخصیت حضرت امام خمینی(ره) را ساماندهی کرده و با همکاری و حمایت دفتر تبلیغات اسلامی به مراکز آموزشی، مدارس، ادارات، نهادهای دولتی، اجتماعات مردمی و پایگاه های بسیج اعزام می نمایند.
این برنامه از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه اجرا خواهد شد و مراکز و نهادهای متقاضی سخنران می توانند با شماره ۰۲۵۱ ۷۷۴۹۴۵۹ داخلی ۱۲ تماس حاصل فرمایند.