بررسی وضعیت آرایش جبهه داخلی در اولین اجلاس ملی اصحاب عشق

دبیر اولین اجلاس ملی اصحاب عشق گفت: در این اجلاس وضعیت آرایش جبهه داخلی و وضعیت جبهه دشمن بررسی خواهد شد. احمد عبودتیان دبیر اولین اجلاس ملی اصحاب عشق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در قم با اشاره به اهداف برگزاری این همایش گفت: همایش دو روزه اصحاب عشق با هدف تقویت هویت عام […]

ashabدبیر اولین اجلاس ملی اصحاب عشق گفت: در این اجلاس وضعیت آرایش جبهه داخلی و وضعیت جبهه دشمن بررسی خواهد شد.

احمد عبودتیان دبیر اولین اجلاس ملی اصحاب عشق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری تسنیم در قم با اشاره به اهداف برگزاری این همایش گفت: همایش دو روزه اصحاب عشق با هدف تقویت هویت عام جبهه فرهنگی و نیز لبیک به فرامین مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ امروز و فردا در جوار مسجد مقدس جمکران با حضور فعالان فرهنگی جبهه انقلاب اسلامی برگزار می شود.

دبیر اولین اجلاس ملی اصحاب عشق اضافه کرد: این همایش در بخش‌های بررسی وضعیت آرایش جبهه داخلی در حوزه جنگ نرم و نیز تبیین جنگ فرهنگی به عنوان یک جنگ جدی، برگزار می شود.

عبودتیان تاکید کرد: یکی دیگر از بخش‌های این همایش نقش فرماندهی و لزوم تبعیت از فرماندهی کل قوای فرهنگی است البته تحقق تمدن اسلامی یکی دیگر از اهداف برگزاری این همایش است.

عبودتیان در پایان خاطر نشان کرد: تصمیم داریم که اجلاس اصحاب عشق را در سال‌های آتی پس از کسب نقطه نظرات کارشناسان و پس از شناسایی نقاط ضعف و قوت اولین دوره از سلسه همایش‌های این اصحاب عشق برگزار کنیم.