به اعتقاد من دلپذیرترین لحظه زندگی مقام معظم رهبری دیدار با خانواده شهدا است

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهیدگفت: دلپذیرترین و شیرین ترین لحاظات زندگی مقام معظم رهبری زمانی است که ایشان به دیدار خانواده شهدا می‌روند. حجت‌الاسلام رحیمیان در دوره آموزشی کوثر ولایت که به همت موسسه ولا منتظر برگزار شد گفت: خیلی از آدم‌ها هستند که وقتی انسان به آنها نزدیک می‌شود می‌بینیم خبری نیست و […]

kosar-rahimianنماینده ولی فقیه در بنیاد شهیدگفت: دلپذیرترین و شیرین ترین لحاظات زندگی مقام معظم رهبری زمانی است که ایشان به دیدار خانواده شهدا می‌روند.

حجت‌الاسلام رحیمیان در دوره آموزشی کوثر ولایت که به همت موسسه ولا منتظر برگزار شد گفت: خیلی از آدم‌ها هستند که وقتی انسان به آنها نزدیک می‌شود می‌بینیم خبری نیست و برخی انسان‌ها هستند که هر چی انسان به آنها نزدیک می‌شود ارادت انسان به آنها بیشتر و بیشتر می‌شود.

وی افزود: ویژگی امام راحل و مقام معظم رهبری این است که انسان هر چه به آنها نزدیک تر می‌شود، ارادت و عشق و علاقه نسبت به آنها روز به روز بیشتر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید تصریح کرد: شاخص مشترک این دو بزرگوار، همان شاخصی است که در مورد پیامبر(ص) روزانه ۹ بار شهادت می‌دهیم،«اشهد ان محمد عبده و رسوله»، و ولی فقیه چون عبد خداست ولی فقیه می‌شود.

حجت‌الاسلام رحیمیان با اشاره به شرایط دوران رهبری میان امام راحل و مقام معظم رهبری تصریح کرد: بنده حدود ۲۵ سال در خدمت امام خمینی بوده‌ام و نزدیک به ۲۴ سال هم در خدمت مقام معظم رهبری هستم و باید گفت که شرایط دوران رهبری مقام معظم رهبری صد ها برابر پیچیده تر از دوران رهبری امام راحل است.

وی به برخورد امام راحل و مقام معظم رهبری با خودی‌ها و دشمنان گفت: برخورد امام راحل و مقام معظم رهبری با خانواده شهدا مشخص است که چگونه برخورد می‌کردند و این روند در حال حاضر هم توسط مقام معظم رهبری ادامه یافته است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید با بیان خاطره ای از امام خمینی در ارتباط با خانواده شهدا و رزمندگان بیان داشت: در ماه‌های پایانی عمر شریف امام خمینی دکترها ایشان را از هرگونه ملاقات و نوشتن منع کرده بودند اما امام راحل فرمودند که این موضوع برای خانواده شهدا استثنا است و حتی یک روز هم که قرار بود به مناسبت عید نوروز به رزمندگان عکس امام اهدا شود، ایشان در کنار عکسشان مطالبی را نوشته و در پایان هم نوشتند من دست و بازوی شما را بوسه می‌زنم و بر این بوسه افتخار می‌کنم.

حجت‌الاسلام رحیمیان گفت: دلپذیرترین و شیرین ترین لحاظات زندگی مقام معظم رهبری را هم زمانی مشاهده کردم که ایشان به دیدار خانواده شهدا می‌روند.

وی بیان داشت: ایشان همچنین در همه دیدارهای خود می‌فرمایند که من آمده‌ام تا ارادت و اخلاص خود را به خانواده شهدا اعلام کند که تعبیر ارادت و اخلاص نشان دهنده توجه ویژه رهبر انقلاب به خانواده‌های شهدا است.