بیست و نهمین نشست « انقلاب اسلامی؛ مخاطرات امروز و فردا »

بیست و نهمین نشست «انقلاب اسلامی؛ مخاطرات امروز و فردا» به همت موسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) و همکاری ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی در قم برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عجل الله فرجه) به نقل از معاونت ارتباطات، بیست و نهمین نشست از سلسله نشست های انقلاب اسلامی؛ […]

n29بیست و نهمین نشست «انقلاب اسلامی؛ مخاطرات امروز و فردا» به همت موسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) و همکاری ستاد فرهنگی فجر انقلاب اسلامی در قم برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عجل الله فرجه) به نقل از معاونت ارتباطات، بیست و نهمین نشست از سلسله نشست های انقلاب اسلامی؛ مخاطرات امروز و فردا، روز جمعه مورخ ۰۸/۱۰/۱۳۹۱ با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان(نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران)، با موضوع «نقش مدیریت و رهبری دینی در بیداری اسلامی» و همچنین سخنرانی جناب آقای ابوشریف (نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین)، با موضوع «نقش مقاومت در بیداری اسلامی با رویکرد بررسی جنگ ۸ روزه غزه» برگزار می شود.
بر اساس این گزارش نشست مذکور از ساعت  صبح ۸:۳۰در محل سالن همایش های مدرسه معصومیه(سلام الله علیها)، واقع در ابتدای بلوار امین برگزار می شود.
شایان ذکر است: مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر بوجود آوردن حکومتی مطابق با اهداف نهضت اسلامی، سلسله نشست های انقلاب اسلامی مخاطرات امروز و فردا را به منظور بصیرت افزایی در بین عموم جامعه به صورت فصلی و ماهیانه برگزار می کند.