ترجمه کتاب تفصیلی عصر امام خمینی(ره) به سه زبان انگلیسی،عربی و اردو

کتاب تفصیلی عصر امام خمینی(ره) به سه زبان عربی، انگلیسی و اردو ترجمه و در دسترس علاقه‌مندان خارج از کشور جهت آشنایی با خصوصیات عصر امام خمینی(ره) خواهد بود. حجت‌الاسلام سراجی دبیر طرح عصر امام خمینی(ره) ضمن بیان این خبر عنوان داشت: ما در راستای فعالیت های در دست اجرا،  اقداماتی جهت تولید محصولات رسانه‌ای […]

asre-emamکتاب تفصیلی عصر امام خمینی(ره) به سه زبان عربی، انگلیسی و اردو ترجمه و در دسترس علاقه‌مندان خارج از کشور جهت آشنایی با خصوصیات عصر امام خمینی(ره) خواهد بود.

حجت‌الاسلام سراجی دبیر طرح عصر امام خمینی(ره) ضمن بیان این خبر عنوان داشت: ما در راستای فعالیت های در دست اجرا،  اقداماتی جهت تولید محصولات رسانه‌ای در قالب فیلم داستانی، مستند، کلیپ و… را در دستور کار خواهیم داشت.
ایشان همچنین افزود: یکی از اقداماتی که چندی پیش در مراسم ارتحال حضرت امام(ره) انجام شد، برگزاری نمایشگاهی با موضوع عصر امام خمینی(ره) با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قم بود که در تلاش هستیم بخشی از این نمایشگاه در دانشگاه‌ها و مراکز علمی فرهنگی برگزار گردد.
وی در ادامه بیان داشت: در حوزه تحقیق و پژوهش اقداماتی صورت گرفته است تا حاصل آن به صورت کتاب و یا ویژه نامه به چاپ برسد. که یکی از فعالیتهای در دست اقدام در این حوزه، می توان به ترجمه کتاب تفصیلی عصر امام خمینی(ره) به سه زبان عربی، انگلیسی و اردو جهت آشنایی علاقه مندان خاج از کشور با خصوصیات عصر امام خمینی(ره) اشاره کرد.و همچنین اقدامات دیگری برای ترویج هر چه بیشتر موضوع عصر امام خمینی(ره) ترتیب داده شده است که امیدواریم در ماه‌های آتی به نتایج بهتر و کاملتری نائل شویم.
در پایان لازم به ذکر است کتاب خلاصه عصر امام خمینی(ره) در گذشته به زبان عربی ترجمه شده است . لذا اقدامات در دست اجرا در زمینه چاپ ترجمه این کتاب مربوط به ترجمه کتاب تفصیلی عصر امام خمینی (ره) می باشد.