توصیه جامعه مدرسین به رییس جمهور منتخب/ تمام تلاش خود را برای حفظ و تقویت ارزش ها بکار گیرید

پیام تقدیر و تشکر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی خلق حماسه سیاسی ملت شریف ایران اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که به امضای آیت الله یزدی رسیده است، منتشر شد. متن پیام جامعه مدرسین به این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم حضور پرشور ملت شریف ایران در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری […]

modaressin2پیام تقدیر و تشکر جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پی خلق حماسه سیاسی ملت شریف ایران اسلامی در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که به امضای آیت الله یزدی رسیده است، منتشر شد.

متن پیام جامعه مدرسین به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضور پرشور ملت شریف ایران در انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، چشم جهانیان را به خود خیره کرد. این حضور پرشور، لبیک دیگر ملت ایران به ندای مقام معظم رهبری«مدظله العالی» و مصداق بارز تحقق شعار «حماسه سیاسی» بود. رسانه‌های وابسته به رژیم صهیونیستی و بوق‌های تبلیغاتی دشمنان، ماه‌ها بود که با بهانه‌های گوناگون می‌کوشیدند تا مردم ایران را از راهی که پیش رو دارند مأیوس سازند و مشارکت عمومی را کمرنگ نمایند؛ غافل از آنکه حضور حداکثری مردم نشان داد که این ملت سلحشور عهد خود را با امام راحل «رحمه الله علیه» و شهیدان فراموش نساخته و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری در برهه‌های حساس، حضوری پررنگ‌تر خواهند داشت. انتخابات ۲۴ خرداد، همچون انتخابات‌های گذشته مصداق مردم سالاری دینی و مشارکت مردم در اداره کشور بود و  استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان کشید.

 جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تبریک به مقام معظم رهبری«مدظله العالی» و ملت بزرگوار ایران اسلامی که پیروز اصلی در انتخابات بود، از همه کسانی که در برگزاری پرشور آن تلاش کرده‌اند بویژه شورای محترم نگهبان، وزارت کشور ، دیگر نامزد‌های محترم و رسانه‌ ملی که نقش مهمی در خلق این حماسه سیاسی داشت تقدیر و تشکر می‌نماید.

 در پایان با تبریک به رئیس جمهور منتخب جناب حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر حسن روحانی، عضو محترم مجلس خبرگان رهبری و جامعه روحانیت مبارز تهران، انتظار می‌رود با استفاده از نیروهای ارزشی، ولائی و متدّین ، متخصص و کار آمد تمام تلاش خود را برای حفظ ارزشهای دینی و نشر معارف اهل‌البیت«علیهم السلام»، آبادانی کشور و رفع مشکلات اقتصادی انجام داده و توجه ویژه‌ای در جهت احقاق حقوق ملت شریف ایران در عرصه‌های جهانی به ویژه در دست‌یابی به انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای مصروف سازد و قانون مداری را سرلوحه کار خویش قرار دهد.

و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
محمد یزدی
رئیس شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم