جلسه مدیر عامل و معاون پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی کشور

در این جلسه راههای همکاری بیشتر بین مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) و سازمان تبلیغات اسلامی در مورد برخی از برنامه های پژوهشی و تولید محصولات مؤسسه بررسی شد. به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) به نقل از معاونت ارتباطات، روز چهارشنبه مورخ ۱۸/۰۸/۸۹ جلسه مسئولین مؤسسه با معاونت پژوهش سازمان تبلیغات […]

armدر این جلسه راههای همکاری بیشتر بین مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) و سازمان تبلیغات اسلامی در مورد برخی از برنامه های پژوهشی و تولید محصولات مؤسسه بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) به نقل از معاونت ارتباطات، روز چهارشنبه مورخ ۱۸/۰۸/۸۹ جلسه مسئولین مؤسسه با معاونت پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی کشور در ساختمان سازمان تبلیغات تهران برگزار شد.
در این جلسه که حجج اسلام عزت زمانی (مدیرعامل)، هاشمی (معاون آموزش) و صلاح زاده (معاون ارتباطات) از مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) و حجت الاسلام و المسلمین موسوی هوایی (معاون پژوهش سازمان تبلیغات اسلامی) حضور داشتند، مدیر عامل مؤسسه گزارشی اجمالی از سابقه عملکرد و ساختار و فعالیت های فعلی مؤسسه در حوزه های فرهنگ، آموزش، پژوهش و اطلاع رسانی را ارائه کرد.
حجت الاسلام صلاح زاده ضمن اعلام این خبر گفت: در این جلسه پس از بررسی راهکارهای همکاری مؤسسه با سازمان تبلیغات اسلامی قرار شد لیست فعالیت ها و حوزه های مورد نظر سازمان به مؤسسه ارسال شده و پس از آن اقدامات لازم جهت همکاری های بیشتر بین دو طرف صورت بگیرد.
معاون ارتباطات مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر (عج) افزود: در حاشیه این جلسه طرح نامه تولید متون داستانی از وقایع تاریخی انقلاب اسلامی نیز در جلسه ای با آقای توسلی (مدیرکل تهیه و تألیف متون و نشریات سازمان تبلیغات) مورد بررسی قرار گرفت و قرار شد پس از تغییر برخی از زوایای موجود در آن در مورد همکاری با سازمان تبلیغات به نهاد مذکور ارائه گردد.