شماره بهمن ماه نشریه الکترنیکی«ره نامه»

هفتمین شماره نشریه «ره نامه» ویژه بهمن ماه عرضه شد. در این شماره با دسته بندی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی، دیدار فرماندهان و جمعى از کارکنان ‌نیروى هوائى ارتش جمهورى اسلامى ایران،  جلسه درس خارج فقه بعد از  ۲۲بهمن و در دیدار مردم آذربایجان‌ در آستانه سالروز قیام ۲۹ […]

slider-rah7هفتمین شماره نشریه «ره نامه» ویژه بهمن ماه عرضه شد. در این شماره با دسته بندی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام و میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی، دیدار فرماندهان و جمعى از کارکنان ‌نیروى هوائى ارتش جمهورى اسلامى ایران،  جلسه درس خارج فقه بعد از  ۲۲بهمن و در دیدار مردم آذربایجان‌ در آستانه سالروز قیام ۲۹ بهمن ۱۳۵۶ مردم تبریز، مطالبات ایشان استخراج شده است.

آنچه بر تمامی مسولین و آحاد مختلف جامعه فرض است، توجه تام و تمام به فرمایشات و مطالبات رهبری انقلاب اسلامی است؛ فرمایشاتی که عین تکلیف شرعی است و مسیر بندگی الهی را در حوزه حیات اجتماعی به خوبی ترسیم می کند.
از این رو، معاونت پژوهش مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر(عجل الله فرجه) بر آن شد که از ابتدای سال ۱۹۳۱ فرمایشات آن رهبر معظم را گرد‏آوری و تنظیم جدید کرده و همراه با تحلیل و جمع بندی مختصر و استخراج مطالبات ضمنی و صریح ایشان، با عنوان «ره نامه» و به صورت دوره‏ای در اختیار جامعه ولایت مدار، به ویژه مخاطبان آن فرمایشات و بالاخص تصمیم گیران و تصمیم سازان نظام اسلامی قرار دهند.
باشد که بتوانیم از منویات آن رهبر فرزانه در جهت رشد و تعالی اسلامی بهره برده، سهمی هر چند اندک در ترویج آن داشته باشیم.
در پایان از تمامی عزیزانی که ما را در تهیه، تدوین و انتشار این جزوه یاری کرده اند به ویژه جناب آقای جعفرزاده تهیه کننده، هم چنین از مدیر عامل محترم مؤسسه جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای عزّت زمانی و همکاران محترم معاونت فرهنگی و انتشارات مؤسسه، تشکر و قدردانی می شود.

dowload-pdf                           dowload-exe