نرم‌افزار «ربع قرن حماسه» یادمان ۲۵ سال رهبری آیت‌الله‌خامنه‌ای

به گزارش تریبون مستضعین در بیست و پنجمین سال رهبری امام خامنه‌ای، نرم‌افزار «ربع قرن حماسه» جهت بازنمایی ابعاد تازه‌ای از زندگی رهبر حکیم انقلاب منتشر شد. جان جهان (مروری سریع بر مهم‌ترین ابعاد زندگی رهبر معظم انقلاب)، ​یک مرد یک زندگی (برش‌هایی جذاب از زندگی رهبر انقلاب به روایت شخص ایشان) ،امام امروز (ویژگی‌های […]

به گزارش تریبون مستضعین در بیست و پنجمین سال رهبری امام خامنه‌ای، نرم‌افزار «ربع قرن حماسه» جهت بازنمایی ابعاد تازه‌ای از زندگی رهبر حکیم انقلاب منتشر شد.

aghaajan

جان جهان (مروری سریع بر مهم‌ترین ابعاد زندگی رهبر معظم انقلاب)، ​یک مرد یک زندگی (برش‌هایی جذاب از زندگی رهبر انقلاب به روایت شخص ایشان) ،امام امروز (ویژگی‌های علمی، اخلاقی و مدیریتی رهبر انقلاب در بیان آیت‌الله علم‌الهدی و حجج اسلام آقاتهرانی و طائب)، سبک وفاداری (تبیین مفاهیم ولایت، ولایت پذیری و ولایت مطلقه با کلام جذاب حجت‌الاسلام ابوالقاسمی)، حجتِ تمام (آیت‌الله خامنه‌ای در کلام فقها و اندیشمندان معاصر)، در خط امام (شاخصه‌های حرکت در خط امام از نگاه آیت‌الله خامنه ای) بخش‌های اصلی این نرم افزار می‌باشد.

نرم افزار چندرسانه‌ای «ربع قرن حماسه» به همت گروهی ازجوانان انقلابی برای معرفی و باز شناسی ابعاد شخصیتی مقام معظم رهبری تهیه گردیده است. در این مجموعه، مخاطبان می‌توانند ضمن مروری سریع بر مهمترین ابعاد زندگی ایشان، روایتی جذاب از روزهای مبارزه برای پیروزی انقلاب را شاهد باشند.

تبیین مفاهیم ولایت، ولایت مطلقه و ولایت پذیری با کلام جذاب حجت‌الاسلام ابوالقاسمی از دیگر بخش‌های این نرم افزار است. در ادامه مخاطبان می‌توانند نظر اندیشمندان و علمای معاصر همچون آیات عظام اراکی، بهجت، دستغیب و … را در مورد شخصیت رهبر معظم انقلاب مشاهده کنند.aghaa

فعالان فضای سایبری جهت درج این نرم‌افزار بر روی وب‌سایت یا وب‌لاگ خود می‌توانند با استفاده از این لینک، نرم افزار را تهیه کنند. هرگونه تکثیر و بهره‌برداری از این اثر ارزشمند مجاز و بدون اشکال است.