نشریه الکترونیکی «ره نامه»-۲

بر این اساس، آنچه بر تمامی مسولین و آحاد مختلف جامعه فرض است، توجه تام و تمام به فرمایشات و مطالبات رهبری انقلاب اسلامی است؛ فرمایشاتی که عین تکلیف شرعی است و مسیر بندگی الهی را در حوزه حیات اجتماعی به خوبی ترسیم می کند. از این رو، معاونت پژوهش مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر(عجل الله […]

slider-rah2بر این اساس، آنچه بر تمامی مسولین و آحاد مختلف جامعه فرض است، توجه تام و تمام به فرمایشات و مطالبات رهبری انقلاب اسلامی است؛ فرمایشاتی که عین تکلیف شرعی است و مسیر بندگی الهی را در حوزه حیات اجتماعی به خوبی ترسیم می کند.
از این رو، معاونت پژوهش مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر(عجل الله فرجه) بر آن شد که از ابتدای سال ۱۹۳۱ فرمایشات آن رهبر معظم را گرد‏آوری و تنظیم جدید کرده و همراه با تحلیل و جمع بندی مختصر و استخراج مطالبات ضمنی و صریح ایشان، با عنوان «ره نامه» و به صورت دوره‏ای در اختیار جامعه ولایت مدار، به ویژه مخاطبان آن فرمایشات و بالاخص تصمیم گیران و تصمیم سازان نظام اسلامی قرار دهند.
باشد که بتوانیم از منویات آن رهبر فرزانه در جهت رشد و تعالی اسلامی بهره برده، سهمی هر چند اندک در ترویج آن داشته باشیم.
در پایان از تمامی عزیزانی که ما را در تهیه، تدوین و انتشار این جزوه یاری کرده اند به ویژه جناب آقای محمود باقری تهیه کننده و جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای مصطفی جمالی ناظر محترم طرح، هم چنین از مدیر عامل محترم مؤسسه جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای عزّت زمانی و همکاران محترم معاونت فرهنگی و انتشارات مؤسسه، تشکر و قدردانی می شود.
از خوانندگان محترم استدعا و انتظار داریم که دیدگاه های تکمیلی و اصلاحی خویش را به منظور هر چه بهتر شدن جزوات بعدی، در اختیار ما قرار دهند؛ که با آغوش باز پذیرائیم.

جزوه حاضر مربوط به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در ماه های تیر و مرداد است در در جمع مسئولان قوه قضائیه، در دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن کریم، در محفل انس با قرآن، در دیدار شرکت‌کنندگان در اجلاس جهانی «زنان و بیداری اسلامی»، در دیدار کارگزاران نظام، دیدار جمعی از پژوهشگران و مسئولان شرکت‌های دانش‌بنیان، در دیدار شاعران، در دیدار دانشجویان، دیدار اساتید دانشگاه‌ها، دیدار جمعی از آزادگان،دیدار مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی، خطبه‌های نماز عید فطر.

dowload-pdf                           dowload-exe