پانزدهمین شماره «ره‌نامه» – مهرماه

پانزدهمین شماره نشریه «ره نامه» ویژه مهرماه عرضه شد. در این شماره با دسته بندی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدارهای دانش آوختگان دانشگاه ارتش، دیدار دست ا ندرکاران کتاب لشکر خوبان، دیدار با شرکت کنندگان هفتمین همایش ملی نخبگان، پیام به کنگره عظیم حج، مطالبات ایشان استخراج شده است. آنچه بر تمامی مسولین و […]

rah-15پانزدهمین شماره نشریه «ره نامه» ویژه مهرماه عرضه شد. در این شماره با دسته بندی بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدارهای دانش آوختگان دانشگاه ارتش، دیدار دست ا ندرکاران کتاب لشکر خوبان، دیدار با شرکت کنندگان هفتمین همایش ملی نخبگان، پیام به کنگره عظیم حج، مطالبات ایشان استخراج شده است.

آنچه بر تمامی مسولین و آحاد مختلف جامعه فرض است، توجه تام و تمام به فرمایشات و مطالبات رهبری انقلاب اسلامی است؛ فرمایشاتی که عین تکلیف شرعی است و مسیر بندگی الهی را در حوزه حیات اجتماعی به خوبی ترسیم می کند.
از این رو، معاونت پژوهش مؤسسه فرهنگی ولاء منتظر(عجل الله فرجه) بر آن شد که از ابتدای سال ۱۳۹۱ فرمایشات آن رهبر معظم را گرد‏آوری و تنظیم جدید کرده و همراه با تحلیل و جمع بندی مختصر و استخراج مطالبات ضمنی و صریح ایشان، با عنوان «ره نامه» و به صورت دوره‏‌ای در اختیار جامعه ولایت مدار، به ویژه مخاطبان آن فرمایشات و بالاخص تصمیم گیران و تصمیم سازان نظام اسلامی قرار دهند.
باشد که بتوانیم از منویات آن رهبر فرزانه در جهت رشد و تعالی اسلامی بهره برده، سهمی هر چند اندک در ترویج آن داشته باشیم.
در پایان از تمامی عزیزانی که ما را در تهیه، تدوین و انتشار جزوه معاونت پژوهش یاری کرده اند به ویژه جناب آقای جعفرزاده تهیه کننده، هم چنین از مدیر عامل محترم مؤسسه جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای عزّت زمانی و همکاران محترم معاونت فرهنگی، تشکر و قدردانی می شود.

dowload-pdf                           dowload-exe