باید «جبهه»ای را در مقابل جبهه دشمن قرار داد

مسئول قرارگاه خاتم‌الاوصیا(ص) گفت: باید به این نکته توجه داشت که دشمنان در مقابل ما جبهه تشکیل داده‌اند، ما هم باید جبهه تشکیل بدهیم. به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ستاد خبری اولین اجلاس ملی اصحاب عشق، حاج حسین یکتا مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) صبح امروز در مراسم افتتاحیه این اجلاس طی سخنانی با […]

ashab-yektaمسئول قرارگاه خاتم‌الاوصیا(ص) گفت: باید به این نکته توجه داشت که دشمنان در مقابل ما جبهه تشکیل داده‌اند، ما هم باید جبهه تشکیل بدهیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از ستاد خبری اولین اجلاس ملی اصحاب عشق، حاج حسین یکتا مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) صبح امروز در مراسم افتتاحیه این اجلاس طی سخنانی با بیان “امروز امیدواری خاصی در وجود حضرت آقا از مجموعه‌های فرهنگی می‌بینیم” گفت: هرجا معنویت در دوران دفاع مقدس کم شده بود، با مشکل مواجه می‌شدیم. ما غریبی و غربت زیاد کشیدیم ولی چون همه چشمان به لبان مبارک فرمانده کل قوا بود، موفق و پیروز شدیم.

مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) با بیان اینکه از برکت دوران دفاع مقدس و جنگ، بیداری اسلامی و حزب‌الله لبنان در منطقه شکل گرفت، اضافه کرد: ما باید به این نکته توجه داشته باشیم که قرارگاه‌های کربلا و حمزه در دفاع مقدس و زین‌الدین‌ها و باکری‌ها به‌راحتی به دست نیامدند.

یکتا ادامه داد: گرچه پایان جنگ به جام زهر تبدیل شد، اما باید توجه داشته باشیم که تیر را دشمن می‌زند و جام زهر را خودی می‌دهد. امروز یاد و نام امام(ره) در همه کشورها و بین مردم جهان طنین‌انداز شده است؛ امروز قذافی، صدام و حسنی مبارک کجا هستند؟

وی در ادامه تأکید کرد: باید به این نکته توجه داشت که دشمنان در مقابل ما جبهه تشکیل داده‌اند، ما هم باید جبهه تشکیل بدهیم.

وی همچنین گفت: باید به این نکته توجه کنیم که مقابل ما یک جبهه است به‌طوری که آنها اختلافاتشان را به حداقل رسانده‌اند اما اشتراکاتشان را به حداکثر رسانده‌اند. حتی دشمن جنگ تن به تن در موبایل‌ها به راه انداخته است.

یکتا در ادامه افزود: حضرت آقا به نگاه جبهه‌ای و کار جمعی در حوزه فرهنگی انقلاب اسلامی امیدوار هستند.

مسئول قرارگاه خاتم الاوصیاء(ص) در ادامه به برنامه‌های این قرارگاه در حوزه فرهنگی اشاره کرد و گفت: ما ابتدا باید موجودی را احصا کنیم.

یکتا تصریح کرد: کار احصای مجموعه‌های فرهنگی به اتمام رسیده و آرام آرام در حال شناسایی دیگر مجموعه‌های مردمی هستیم.

وی در ادامه تأکید کرد: ما به‌دنبال دسته‌بندی، جمع‌بندی، کمک کردن و هویت دادن هستیم و نمی‌خواهیم هویت‌ها از بین بروند، البته در این زمینه حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد توانمندی‌ها شناسایی شده است.

یکتا با بیان “متأسفانه هنوز اتاق مانیتورینگ جنگ نرم در اختیار نداریم” گفت: انتظار حضرت آقا از ما گسترش تمدن نوین اسلامی است لذا باید امکان تحقق تمدن نوین اسلامی را باور کنیم.

وی افزود: جهادی که امسال حضرت آقا اعلام کرده‌اند باید با جهاد سال‌های قبل تفاوت داشته باشد. بزرگ‌ترین جهادی که در وهله اول به آن نیاز داریم، خودسازی است.